JIANFCR Професионални ЛЦД Коса Тример Електрични Коса Clipper Водоотпорен Мажите Cordless Фризура Машина Прилагодливи Сечилото Ниско ниво на Бучава

JIANFCR Професионални ЛЦД Коса Тример Електрични Коса Clipper Водоотпорен Мажите Cordless Фризура Машина Прилагодливи Сечилото Ниско

Това е достапна
DEN 2234.64
Количината на стоката:

*Интелигентни позиционирање чешли : Постојат 3 прилагодливи водич чешли ( 1mm / 2mm / 3мм ) трим должина и направи на сите видови на должина на косата лесно. *Моќен мотор : да се Создаде висока-брзината струење низ косата комора при кроење за максимално вшмукување. *Ниско ниво на бучава дизајн : Експерименти се докаже дека ножот е вклучен во одредена средина бучава. *Косата clipper со чешлање опции ви овозможува лесно да ја намали вашата коса, и ви дава различни одлична сечење искуство!. *Сечилото ќе не ' рѓа или метежот на вашата коса, таа секогаш клипови уредно и обезбедува висока издржливост, не повреда на скалпот со коса остатоци од 0.2 мм.Предмет Тип : Коса Clipper Voltage : 100 - 240 VPower : 5 WCharging Време : 90 minutes Working Време : 150 minutes Package Содржина : 1 x Коса Clipper4 x Ограничен Позиција Comb1 x Чистење Brush1 x Adapter Methods : Инсталирајте берберот ножици, главата компонента на производот на домаќин ( Опремени со 3 водич чешли во различни должини )Слајд моќ се префрлите на главното тело за да го вклучите clipper Cut коса до точната висина со поместување на clipper назад против протокот на hair Cover на заштитна капа после секоја употреба да се избегне да биде оштетена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата