LXX Отворено Повеќенаменски Мушама-Мушама Тешки-Должност Маскирна со претходно биле вклучени - Водоотпорен Шатор Отворено Риболов Кампување Земјата Лист Маска, Бро

LXX Отворено Повеќенаменски Мушама-Мушама Тешки-Должност Маскирна со претходно биле вклучени - Водоотпорен Шатор Отворено Риболов

Това е достапна
DEN 259.20
Количината на стоката:

◇☆◇Забелешка : Rainproof Ткаенина, Треба да Се Spliced и Покриени, а Вистинската Големина е Неколку Сантиметри Разлика, Што е Нормално. ◇☆◇Е применливо : Одлична за Косење, Тремот, Патио, Крошна или Отворено Јадење Област, Главно се Користи за Отворен Сенка Шатор Дожд. ◇☆◇Високо-Квалитетен Материјал : Пвц Нож Стружење Крпа, Супер Водоотпорен, Rainproof, Coldproof, и Топлинска Заштита, Еколошки, Не-Токсични, Анти-Корозивни, Анти-Стареењето, Долго-Траен Antifreeze. ◇☆◇Легура Buttonhole : а Grommets Се Дистрибуирани во Интервали од 1 M на Четири Страни на Tarp. ◇☆◇Тешки-Должност : Дебелина - 0.42 Mm (16 Мили); Грам Тежина - 500 G /M2(17 Мл).Едноставен и Лесен за Носење, Огради Совршено за Компактен Складирање. ◇☆◇Добредојдовте на Нашата Продавница, Дожд или Сјај, Снег или Ветер Оваа Тешка Tarp Може да се Справи со Сето Тоа!Тоа е Вода Доказ и Времето Доказ, и Може да Издржи Бури и Елементи на Отворено,Мојата Продавница Има Различни Стилови и Бои, Можете да Одат на Мојата Продавница за да ја Видите.☛☛☛Спецификации : ☛☛☛Име На Производ : Церада / Tarps.☛☛☛Боја : Зелена Маскирна.☛☛☛Кутија Содржи : 1 X Tarp. (Колокација Предмети во Производот Слики Не Се Вклучени во Пакет)☛☛☛Функција : ☛☛☛Висока Температура Топла Топи Спојување : Лесна Крои, Нема Вода Истекување☛☛☛Зголемување на Алуминиум Цинк Buttonhole : Трајни и Не-Deformable, Дупка Проред е За 1 МИЛИОН.☛☛☛Висока Температура Топлина Запечатување Двоен Слој : Силна Ивица, Не е Лесно да се Солза, Трајни☛☛☛Четири-Агол на Таложење : 360° на Сите Круг на Заштита☛☛☛Совети : ☛☛☛Датум На Испорака на Производот е 10-25 Дена, и се Врати Период е 30 Дена, во Зависност од Вашата Земја или Регион, ве Молиме да Бидете Трпеливи.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето.☛☛☛Бидејќи на Вакуум Пакувања, Објектот Може да Има Брчки по Добивањето.За Прв Пат, ве Молиме Нежно Туп Објектот и да се Направи Тоа, да ја Вратите Оригиналната Форма.☛☛☛Ако Мала Мирис е Нормално, Тоа Ќе Исчезне во Рок од Два до Три Дена.☛☛☛Може да постојат Некои Разлики помеѓу Сликата и Производот се Должи на Екранот и Осветлувањето Причини, во Случај на Хроматските Аберации, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата