AWSAD за Безбедност на Децата Нето Градина Ограда Замав Hammock Градинка Изолација Заштитна Нето Отворено Обука Качување Нето,Индивидуализира Боја : 8cm мрежа, Големина :

AWSAD за Безбедност на Децата Нето Градина Ограда Замав Hammock Градинка Изолација Заштитна Нето Отворено Обука Качување Нето,Индивидуализира

Това е достапна
DEN 799.20
Количината на стоката:

☈ Сигурен И ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ што се : Безбедност на Децата Нето-е направен од дебела и тешко нето, кој е издржлив, перат и водоотпорна.Користење на парична казна изработка и саќе дизајн за да се обезбеди одлична видливост. ☈ КОНОП ЈАЖЕ ТКАЕ НЕТО : нето површина е силна, двојно игла се рака-плетени нето, што го прави нето силна отпорност, професионални knotting, мулти-влакно плетенка конец прави јаже повеќе издржливи. ☈ СКАЛИЛО ПАДНЕ ПРЕВЕНЦИЈА НЕТО : Оградата Нето можат ефикасно да се спречи детски играчки, чевли, итн.од паѓање од балкон или по скалите, обезбедување на добра безбедност. ☈ БЕЗБЕДНОСТ : се користи за скалите, балкони, пејзаж guardrails, надворешните ѕидови, итн., за ефикасно спречување бебиња од добивање блиску до празнини, балкони, скалило огради, скалило огради, и напредна заштита како што се мачка качување и паѓа заштита. ☈ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас.Ние ви обезбеди со целосна услуга.Вашето задоволство е нашата мотивација.Примена : Паѓање од семејството балкони, по скали, тераси-експлозија-доказ целосна заштита мрежи, детски кревети, детско игралиште безбедност на мрежи, отворено огради, градилиштето за безбедност на мрежи, итн.details Product Име : Безбедност на Децата Net Safety нето-материјал : nylon Color : color Mesh : 15cm,10cm, 8cm Rope дебелина : 6mm(индивидуализира)карактеристики на Производот : Висока-квалитет најлон материјал, силна, сонце-отпорни, носат-отпорни, лесен за чистење, не-исчезнува, безбедно и нетоксичен.Производ листа : 1x безбедност јаже net Features : Балкон Скалило Safety Nets Деца Години Безбедност на Палубата Оградата Парапет Roving Скалите Безбедносни Мрежи се дизајнирани за да се помогне да се заштитат децата од балкон и оградата несреќи.Оваа трајни мрежа заштитна маска лесно може да се инсталира на било кој тип на оградата.Материјал : дебела тешко мрежа.Погоден за : семејството балкони и огради, балкон скалило safety nets-безбедност на децата палубата guardrails, безбедносни огради, оградата stairs Note : Оваа нето се препорачува да се користи во затворени простории.Answer : ___________________________ Note : Ние може да обезбеди било која големина, ако треба и други големини, ве молиме контактирајте со нас! ! ! !Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см.Забелешка : Поради различни монитори и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ако имате било какви прашања, ве молиме бидете во контакт со нас.Шарени (обично се состои од црвена, жолта, сина и зелена.Ако корисникот не е во наведете боја, тоа ќе биде предаден по случаен избор.Ако сакате на вашиот сопствен боја.Може да се комуницира со клиентите.Исто така, можете да наведете во ред.Генерално 4 бои се ткаење.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата