Керамички Бања Прибор 5 Парче Сет Бања Подарок Сет Четка за заби Носителот Поставите Гимнастик Сапун Сад, Вклучувајќи и Сапун Фармацевт (Боја : 6pc А, Големина : 6pc А)

Керамички Бања Прибор 5 Парче Сет Бања Подарок Сет Четка за заби Носителот Поставите Гимнастик Сапун Сад, Вклучувајќи и Сапун Фармацевт

Това е достапна
DEN 1214.40
Количината на стоката:

◆Купатило од суштинско значење за да се обезбеди високи стандарди на хигиена додека неговата керамички заврши додава современ изглед. ◆ЗАВРШИ 5-ПАРЧЕ КУПАТИЛО во СОБАТА : Без да има потреба да се направи посебна купува, оваа петки додаток асортиман на пригоден начин го комплетира вашиот целиот бања сет!Бања прибор вклучува : сапун фармацевт, сапун, држач, четка и носителот на купот. ★Бања додатоци во собата, убава и хармонична, целокупната форма е полн со дизајн смисла, да ги задржи на бања чиста и уредна, направете ја вашата бања убава и модерен. ◆Направена од Керамика да го издржат секојдневна употреба, оваа прекрасна собата може да елегантно се вклопуваат во било која бања амбиент, со сосема ново ниво на стил и класа. ◆На парчиња Керамика се вешто направени со премиум материјали.Едноставно се мијат со вода и сапуница мека крпа, чистење нив е бриз. ★ Совршен за секоја бања и надополнуваат вашата бања оркестарот да ги импресионира вашите гости.※Производ Description Colour : Gold Material : Ceramic A фантастичен нов и ексклузивен спектар од модерната современа бања додаток сетови, Овие око фаќање на бои ќе донесе карактер и животот на било бања. ※Нашите проекти се од врвен квалитет и разумни цени ќе бинг карактер и животот на вашата бања.※Пакет Се Вклучени : 1.сапун фармацевт :9cm(L)x19cm(H)2.сапун јадење :13.5 cm (L)x2.5cm(H)3.четка за заби носителот :10.5 см (L)x10cm(H)4. исплакнете првенство :7cm (L)x11cm(H)ви Благодарам многу за доаѓање.Ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи, добредојдени да се обрне внимание на нашата продавница.Имајте пријатен ден.1 Please проверете ја големината и бојата пред да buying2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5мм разлика, благодарам you4. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата