Amerock BP19259G10 4-1/2 Сатен Никел од Суштинско значење'Z се Повлече

Amerock BP19259G10 4-1/2 Сатен Никел од Суштинско значење'Z се Повлече

Това е достапна
DEN 515.76
Количината на стоката:

Нашите најпопуларните колекции се уникатно инспириран од домови ние му се восхитуваат, од урбаниот модерна енклави да селски farmhouses во живописните предели.Со својата лесна мешавина на чисти линии и суптилни криви, на Essential Z Колекција штрајкови само на вистинскиот баланс помеѓу формата и функцијата, совршен за вратата или фиоки во секоја соба или на било парче на мебел.За кујна, бања, и остатокот од дома, со најразлични бои и дизајни за сите украсување вкусови, Amerock е крајниот извор за вашите хардверски потреби.Amerock нуди широк асортиман на тренд-право декоративни кабинет, функционални, и бања хардверски производи кои ги исполнуваат во пресекот на стил и функционалност.Дали нејзиниот двоен крпа бар од Arrondi Колекција во Златна Шампањ, или апаратот се повлече од Blackrock Колекција во Црна Бронза, Amerock има совршено декоративни кабинет, кука и железнички, функционални, и бања хардвер решение да ви помогне да се изгради од вашиот сон простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата