Премиерот Лидер 4 Парчиња Купатило во Собата со Килими и Туш Завеса 66 x 72, Пчела Lieve во Себе Gnomes Сончоглед Жолта Мрежа Туш Завеса Трајни Водоотпорен, Не се Лизга Бања М

Премиерот Лидер 4 Парчиња Купатило во Собата со Килими и Туш Завеса 66 x 72, Пчела Lieve во Себе Gnomes Сончоглед Жолта Мрежа Туш

Това е достапна
DEN 1327.20
Количината на стоката:

Пакет се вклучени : 1 x Туш Завеса (66 x 72 инчи), 1 x Голема Бања Мат (20 x 32 инчи), 1 x У Облик Мат (16 x 20 инчи), 1 x Тоалет Капак Капак (16 x 18 инчи).Материјал : Нашата туш завеса се направени од полиестер, тоа е водоотпорен, отпорни на дамки и брчки отпорни.Бања душеци се направени на корални сомот, која е мека и удобна на допир и тоа е апсорпција на вода, не се лизга и издржливи.Не се Лизга и Абсорбента : Постојат голем број на гума точки на грбот на бања душеци, која може да се поправи на душеци во соодветната позиција и ги спречи да се движат неуредно.Краток корални кадифен на површината на руг има добра абсорбента перформанси, па таа брзо може да се апсорбира вишокот на вода кога излегувајќи на тоа и да ги бања кат сува.Функција : Нашата туш завесата може да се оддели туш кабина или када од тоалетот.Тоа не само што се заштитува вашата приватност, но исто така го спречува водата од јавните насекаде.Нашата бања душеци може да се спречи гребење и оштетување на подот и тоалет капак, тоа исто така го штити вашиот и на вашето семејство нозе од последиците на ладно подови.Лесно да се грижи : Обично може да се користи правосмукалка за чистење на тепих за да се намали прашина и остатоци на bathmat, туш завесата може да биде едноставно ги избриша и печете откако ќе употреба на туш. 4 парчиња Купатило во Собата може да се машина-изми или со рака-мијат со ладна вода ако е потребно, и потоа да се откажам да се исуши, далеку од изложување на сонце, а не на кајгана.Производ Материјал Туш Завеса : Полиестер Бања Душеци : Корални Сомот и Гума Точки Поддршка Пакет се Вклучуваат : 1 x Туш Завеса 1 x Бања Мат 1 x У Облик Мат 1 x Тоалет Капак Покрие Производ Големина : Туш Завеса : 36 x 72 инчен, 66 x 72 инчен, 72 x 72 инчен Бања Мат : 18 x 30 инчи, 20 x 32 инчен У Облик Мат : 15 x 18 инчен, 16 x 20 инчи Тоалет Капак на Корица : 14 x 18 инчи, 16 x 18 инчен Можете да го користите 4 парчиња Купатило во Собата да ги красат вашата бања, дневна соба, спална соба и секој простор ви се допаѓа, туш завеса, исто така може да се користи како завеса, на bathmat исто така, може да биде ставен во вратата, ходникот, кујнски и други места.Нашата 4 парчиња Купатило во Собата може да се совршено да се користи како украс за Денот на Мајката, Денот на Независноста и ноќта на Вештерките, и тоа е исто така одличен одмор подарок за семејство или пријатели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата