WellieSTR Памук Twill Лента - Бела Сребрена Боја Пристрасност Лента со Мозок,пристрасност Цевки Лента,Големина:10мм 109yards,DIY Шиење Ватенка Перница Додатоци

WellieSTR Памук Twill Лента - Бела Сребрена Боја Пристрасност Лента со Мозок,пристрасност Цевки Лента,Големина:10мм 109yards,DIY

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

✔ ДИЈАМЕТАР : 10мм ✔ ДОЛЖИНА : 100 Метри (109 Метри). ✔ БОЈА : Бела боја со сребрена. ✔ МАТЕРИЈАЛ : Памук. ✔ ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ УПОТРЕБА : Може да се користи за изработка на фустани, кошули, или reparing облека, шапка плоскости , фустани, џемпери, занаети итн. ✔ ДИЈАМЕТАР : 10мм ✔ ДОЛЖИНА : 100 Метри (109 Метри) ✔ БОЈА : Бела боја со сребрена ✔ МАТЕРИЈАЛ : Памук ✔ ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ УПОТРЕБА : Може да се користи за изработка на фустани, кошули, или reparing облека, шапка плоскости , фустани, џемпери, занаети итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата