Вечер Сова 100 ft. Видео, Моќ и Аудио МАЧКА-5E Ethernet Продолжување Кабел со Ethernet Спојка (1-Pack)

Вечер Сова 100 ft. Видео, Моќ и Аудио МАЧКА-5E Ethernet Продолжување Кабел со Ethernet Спојка (1-Pack)

Това е достапна
DEN 1079.76
Количината на стоката:

100 FT.КАБЕЛ за ПРОДОЛЖУВАЊЕ : Лесно зголемување на растојанието помеѓу твоите богови IP камера и NVR.СИТЕ-ВО-ЕДНО КАБЕЛ РЕШЕНИЕ : за да се Намали кабел нередот (RJ45 (Ethernet) спојка вклучени).НАНАЗАД КОМПАТИБИЛЕН : Работи со сите Вечер Сова жичен NVR системи.ВОДООТПОРНА КАМЕРА КАБЕЛ : Кабел е наменет за внатрешна и надворешна употреба.DIY (DO-IT-YOURSELF) се ИНСТАЛИРА : Нема потреба да се јавам на инсталерот.Да се ослободи од оние неуредна енергетски кабли и адаптери за денес!Потреба да се зголеми на оддалеченост од вашето жичен IP камера за вашиот NVR?Не гледам понатаму.Оваа 100 ft.Видео, Моќ и Аудио Камера Продолжување Кабел го прави лесно.Овој кабел ќе помогне да се прошири жичен IP камера подалеку од NVR да се приспособат на вашиот подесување потреби.Имате постара NVR?Без грижи.Овој кабел е наназад компатибилен и може да се користи со сите Вечер Сова жичен NVR системи.Дизајнот на кабел го прави комуникацијата помеѓу жичен IP камера и NVR многу посмирен и далеку помалку подложни на видео деградација.Со 24/7 техничка поддршка на англиски, шпански и француски, Вечер Сова ќе биде тука за вас во секој чекор од патот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата