100 x Ѕиден Приклучок Тешки Rimless Сива Најлон DOWELS М12 x 60

100 x Ѕиден Приклучок Тешки Rimless Сива Најлон DOWELS М12 x 60

Това е достапна
DEN 817.20
Количината на стоката:

Големина : м12 x 60mm.Најлон.Во сива боја.Проширување водител на одредување.Пакет Количина : 100. Гипс картон ОДРЕДУВАЊЕ подлога силен и сигурен за да се покријат повеќето ОДРЕДУВАЊЕ апликации нудат силна и безбедна енкориџ за шуплина ѕидови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата