Екстра Голема Големина Дијамант Сликарство Колекции, Виолетова Пеперутка DIY Полн Круг Вежба Дијамант Уметност Дијамант Слика од Броеви Колекции Уметности и Занае?

Екстра Голема Големина Дијамант Сликарство Колекции, Виолетова Пеперутка DIY Полн Круг Вежба Дијамант Уметност Дијамант Слика од

Това е достапна
DEN 270.96
Количината на стоката:

ЦЕЛОСНА ВЕЖБА ; бисери ја покриваат целата слика и да се направи слика повеќе сјај, Ако имате доволно време и трпение и како предизвик на проектот, ова е сосема за вас!.ФЛЕШ ДИЈАМАНТИ ; На 5 D дијаманти кристално дијаманти со намалување на 26 различни аспекти да се одрази повеќе светлина што изгледа сјајна и живописни,ќе биде никогаш нема да згаснат.Реалноста на сликата,Лесна-за-да работат и да се држи и со долго чување време се основни перформанси на нашите квалитетот на производството.HD ПЛАТНО ; Висок јасно печатење масло на платно има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и заштитен филм ќе го задржи на слика лепливи, па лесно можете да се заврши тоа.ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ ; рачно изработени 5d дијамант сликарство колекции можат да го подобрат дете рацете на способноста, да им помогне да ги пренасочите постари од досада, збогатување на млади луѓе слободно време и да се биде добар сврзување искуство за семејството.ОСИГУРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ; Ако не сте задоволни со DIY дијамант сликарство комплет,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе се обезбеди по-продажбата на услугата за вас.Ако дијамант слика ќе примите недостасува дијамант,ве молиме контактирајте со нас во времето,ние ќе ги пренесе ќе дијамант за слободни да ви овозможи да ја заврши убави слики. 5 D дијамант сликарство комплет е најпопуларниот производ, полесно и поубаво отколку крстот бод.Процесот на производство е многу едноставна, може да се заврши во пократко време, и тоа е лесно да се реализира класичните уметнички дела.Искуство чувството да се биде сликар.Scooby Doo дијамант сликарство, исто така може да се користи како алатка за расположение олеснување и забава.Кога ќе се фокусира на изработка на дијаманти, срцето постепено ќе стане помирни.Вие исто така може да даде дијамант сликарство пакет како подарок да роднини или пријатели да го изразат својата надеж за пријатели или роднини кои поседуваат дијаманти.Само висат на ѕидот да се направи вашата соба и светот поубав.Производ : 1 * HD маслото на canvas1 *Шарени круг diamond1 *совет дијамант pen1 * Дијамант tray Steps : 1. Отвори кутијата и да ја провери специјални алатки за дијамантски сликарство.2. Ве молиме погледнете на броеви подолу платно за да ги најдете соодветните дијамант.3. Се применуваат соодветен износ од глина на пенкало, и потоа ставете ја дијаманти на соодветните платно.4. Притиснете на дијаманти со некоја книга или рака за да бидете сигурни дека тоа е фирма.Answer : ___________________________ Note : 1. Во случај на намалување на вискозитетот, не го изложувајте премногу недовршени платно област.2. За да се избегне брчки, не се свитка платно.3. Дијамантите не се за јадење, ве молиме не дозволувајте деца да си играат за да се избегнат несреќи како што се голтање.4. Производот не содржи рамка.Тоа е само платно.5. Ако дијамант слика што сте го добиле се водат за исчезнати дијаманти за слободни да не контактирате преку е-пошта, како е можно поскоро.Ние ќе ви обезбедиме со дијаманти за слободни, така што ќе може да ја заврши убави слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата