Senyar Брзо Ослободување сврзувачки елементи, Шарени Браник Брзо Ослободување сврзувачки елементи Гума за Полнење Алуминиум Легура Гумени Прстен за Автомобил Брани?

Senyar Брзо Ослободување сврзувачки елементи, Шарени Браник Брзо Ослободување сврзувачки елементи Гума за Полнење Алуминиум Легура

Това е достапна
DEN 165.36
Количината на стоката:

Висок квалитет на- Брзо Ослободување сврзувачки елементи е направен од високо-квалитет воздухопловство алуминиум легура, тоа е силна, лесни, трајни, и усвојува елоксирани површински третман технологија.Таа има добра компресија отпор, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослободување браник сврзувачки елементи за браник ослободување.Висок квалитет на- Брзо Ослободување сврзувачки елементи е направен од високо-квалитет воздухопловство алуминиум легура, тоа е силна, лесни, трајни, и усвојува елоксирани површински третман технологија.Таа има добра компресија отпор, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослободување браник сврзувачки елементи за браник ослободување.Висок квалитет на- Брзо Ослободување сврзувачки елементи е направен од високо-квалитет воздухопловство алуминиум легура, тоа е силна, лесни, трајни, и усвојува елоксирани површински третман технологија.Таа има добра компресија отпор, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослободување браник сврзувачки елементи за браник ослободување.Висок квалитет на- Брзо Ослободување сврзувачки елементи е направен од високо-квалитет воздухопловство алуминиум легура, тоа е силна, лесни, трајни, и усвојува елоксирани површински третман технологија.Таа има добра компресија отпор, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослободување браник сврзувачки елементи за браник ослободување.Висок квалитет на- Брзо Ослободување сврзувачки елементи е направен од високо-квалитет воздухопловство алуминиум легура, тоа е силна, лесни, трајни, и усвојува елоксирани површински третман технологија.Таа има добра компресија отпор, здрав, лесни и издржливи.за брзо ослободување браник сврзувачки елементи.Одлична изработка- брзо ослободување на сврзувачки елементи прстени донесе елоксирани површински третман технологија со парична казна изработка и светла боја.кои се одлични додатоци за подобрување на естетика на моторот залив,основна опрема .Усвојување на елоксирани површински третман технологија со парична казна изработка и светла боја.за брзо ослободување браник за брзо ослободување браник.Мултифункционален- Нашиот брз-ослободување браник сврзувачки елементи може да декорирате вашиот мотор оддел, fenders, регистарски таблички, фарови или било каде вашиот проект бара.за автомобил браник брзо ослободување сврзувачки елементи за браник фендер клипови.Високи перформанси- Високо ниво на точност и сензитивност, безбедно и висока сигурност,Воланот Центар Собранието мора да биде torqued да возило правилно да се спречи неуспехот, подобрување на безбедноста на вашиот автомобил.за браник брзо ослободување за jdm браник брзо ослободување.Лесно да се инсталира- Лесен за инсталација и употреба,без задолжителни инструкции,не треба profesional на рати,без дополнителни измени,Со едноставна структура.за автомобил браник на браник брзо ослободување комплет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Алуминиум легура + гума ring Color : Црна, Титаниум, Бои, Портокалова (изборен)Пакет листата : 16 * Брзо Ослободување Fasteners8 * Гума Rings16 * Screws16 * Gaskets16 * Ореви.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminum alloy + rubber ring
Color:
Black, Titanium, Colors, Orange (optional)
Package list:
16 * Quick Release Fasteners :
8 * Rubber Rings :
16 * Screws :
16 * Gaskets :
16 * Nuts :

Слични производи во категоријата