Империал Продукции Гипс Таванот Medallion 24 инчен Рамен Колонијалната IPMED502-PLA

Империал Продукции Гипс Таванот Medallion 24 инчен Рамен Колонијалната IPMED502-PLA

Това е достапна
DEN 5244.24
Количината на стоката:

Вистински Гипс Се Подготвуваат Бела.Дијаметар 24", Проекција 1-1/2" Дупка 3-3/4", Одговара Светлина Крошна да 7-1/4".Произведени во Америка.Бесплатни Товар на поголемите центри –цената вклучува дрво гајба.Гипс таванот medallion 24 инчен рамен колонијалната Кралскиот Продукции IPMED502-PLA Вистински Гипс Таванот Medallion се Вклопува со повеќето лустери за модерна чисти изглед, Дел од Мартин Ричардс Дизајн Колекција За остроумниот клиент кој сака Вистински Гипс, со висок квалитет дизајнер уверение.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата