Fsskgx Брзина, Агилност Скала, 4m Фудбал Флексибилност Обука за Полнење Скокање Скала

Fsskgx Брзина, Агилност Скала, 4m Фудбал Флексибилност Обука за Полнење Скокање Скала

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

【8 Rungs & 13 Нозе】Прилагодливи станот пластични rungs за безбедност, 8 rungs тешки-должност дизајн, и на целокупната должина е 13 метри, може да се задоволат вашиот тренингот барања. 【ПРИЛАГОДЛИВИ RUNG & МОЖАТ да БИДАТ ПОВРЗАНИ】растојанието помеѓу rungs може да се приспособат како што е потребно за да се осигура безбедноста на процесот на обука и двата производи може да биде поврзан преку сокриени тока. 【НАУЧНИ ОБУКА】На Агилност обука скала може да се вежба за мускулите на нозете и глуждовите, да се зголеми вашата брзина, нога сила и да се подобри вашиот биланс на способност.Имајќи далеку од долниот екстремитет повреди. 【ИДЕАЛНА АЛАТКА ЗА НАДВОРЕШНА СПОРТСКИ】Оваа брзина обука скала е одлична алатка за да се подобри брзина преку забрзан нога штрајк и подигнете фреквенција.На агилност скала е многу корисно за фудбал, фудбал, кошарка, вежби, хокеј, тенис, итн. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Оваа агилност скала е мал во големина, лесен во тежина, и доаѓа со специјална рачна ташна, кој е многу удобен за вас да се обучуваат во секое време секаде. 4m Фудбалска Топка Фудбалски Флексибилност, Брзина на Обука Фитнес Скокање Ladder Specification : Состојба : Бренд New Material : PP, Nylon Color : Yellow Number на Скала : 8 Size : Прибл. 400 * 41 cm / 157.5 * 16.1 in Weight : Прибл. 305 г Пакет Листа : 1 * Фудбалски Тренинг Ladder1 * Чување Торба (Фудбал не е во листата).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата