EPPENSTEINER 168400XH6SLS000P Спецификации: 39-инчен Номинална Должина, надворешен Дијаметар: 5.98, Внатре Дијаметар: 3.28, Micron Оценка: 6, Pleated Microglass Медиуми, Падот на Притисокот: 435 psi.

EPPENSTEINER 168400XH6SLS000P Спецификации: 39-инчен Номинална Должина, надворешен Дијаметар: 5.98, Внатре Дијаметар: 3.28, Micron

Това е достапна
DEN 1944.00
Количината на стоката:

Директни Осветленост за EPPENSTEINER 168400 XH6 SLS000 P.Загарантирана да биде Компатибилен со ОЕМ производ.Фото слики може да бидат општи претставувања на производи и периодично се ажурираат.Сите производи се гарантира да бидат ослободени од производствени дефекти и ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Произведено во САД.EPPENSTEINER 168400 XH6 SLS000 P СПЕЦИФИКАЦИИ : 39-инчен номинална должина, надворешен Дијаметар : 5.98, Внатре Дијаметар : 3.28, Micron Оценка : 6, Pleated Microglass Медиуми, Падот на Притисокот : 435 psi.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата