Божиќ Класичен Француски Балет Стил Лажни Ноктите Екстра Долг Лажни Ноктите Сјајни Притиснете На Доградба На Акрилни Нокти Солидна Боја Полна Покрие Божиќ Снегул?

Божиќ Класичен Француски Балет Стил Лажни Ноктите Екстра Долг Лажни Ноктите Сјајни Притиснете На Доградба На Акрилни Нокти Солидна

Това е достапна
DEN 66.96
Количината на стоката:

【Пакет Содржина】- пакетот доаѓа со 24 Парчиња од лажни нокти совети, секој сет на сметки за 24 парчиња целосно покривање ковчег нокти во различни големини, се достапни во различни стилови, со цел во разни бои, што е доволно количество и избрани бои за да одговара и да креирате сопствени помине уметност. 【Стил на Дизајн】- Класичен француски балет стил, Овие вештачки нокти се дизајнирани во облик на долг ковчегот со убава тебе бои.Тие, исто така може да се кастри и претставки до посакуваната должина, или форма за да одговара на вашите нокти, Елегантен и природни бои, око-фаќање и шармантна, боја никогаш нема да исчезнат, може да ви послужи за долго време. 【Супериорен Квалитет】 - Нашите Притиснете на Ноктите е направена со Високо-Одделение Смола материјал, Здрава, Без мирис, Еколошки.Издржливи и не е лесно да се нула, ништо нема да му наштети на вашите нокти и може да се вклопат и да се вашите природни нокти, безбеден и сигурен да се применуваат, ќе ви даде убав маникир искуство. 【Лесно да се Примени】- Прво, чисти ноктите за да се обезбеди вашите нокти се суви и чисти, следната изберете соодветна големина лажни нокти, за секој прст, и да ги применуваат на вашите природни нокти со лепак (лепак не е вклучена), почекајте додека да играат улога на врзивен материјал е сув, тогаш вашите прекрасни помине уметност е завршен.Конечно, вашите нокти може да биде повеќе природни и шик, лесно да се работи, и заштеда на време. 【Широко Апликации : 】- Балетот лажни нокти совети се одлични за професионални помине техничари на Ноктите Салон и нокти љубители на уметноста Дома, DIY.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ/Партии/Костим топката/итн.Материјал : Acrylic Length : Како на сликата shows Package вклучуваат : 1 x Лажни Нокти(24pcs)1 XDouble-двострано лепило налепница(24pcs)Известување:Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата