AC/DC Жица Голи Бакар Повлечи Прстен Терминали на Батеријата (4/0 awg 1/4, 100 pc)

AC/DC Жица Голи Бакар Повлечи Прстен Терминали на Батеријата (4/0 awg 1/4, 100 pc)

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

600 V АПЛИКАЦИИ.CRIMP ИЛИ ЗА ЛЕМЕЊЕ.РАЗГОРЕА БАРЕЛ.Голи Бакар Повлечи Прстен Терминали Изберете вашиот големината на пакувањето.Количина : 1 Дел, 2 Дел, 5 Пакет, 10 Пакет, 25 Пак, 50 Пакет, 100 Пакет Материјал : Гол Бакарна Жица Мерач : 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG, 1 AWG, 1/0, 2/0, 3/0, или 4/0 Дупка Големина : (СТУД 10 ЗА 8 И 6 AWG) 1/4", 5/16", 3/8", или 1/2" 600 VOLTS T2 ВИСТИНСКИ БАКАР Барел Тип : Затворена Лесна перформансите на Лесна барел дизајн Тешки 600v + Апликација.Crimp или Лемење Разгореа Барел Ние Продаваме Заварување Кабел големина 4/0 thur 8 awg.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата