ASICS на Жените Гел-Nimbus 21 Трчање

ASICS на Жените Гел-Nimbus 21 Трчање

Това е достапна
DEN 1678.80
Количината на стоката:

Синтетички-и-мрежа.ткаенина единствена.Flyte Foam Натера Технологија - ASICS енергетски пена формулација која обезбедува врховниот отскокнување благодарение на уникатен еластомер соединение.AHAR Outsole - Акроним за ASICS Висока Триење Гума.Се става во критични области на outsole за покажана исклучителна издржливост.Рефлексивноста - Содржи рефлективни дизајнирана за да се подобри видливоста при слаба светлина часа.Пета Стискање Систем Технологија - Exoskeletal пета контра обезбедува подобрена поддршка и создава подобри пета монтирање на животната средина.Плус 3 Midsole Технологија - 3мм на дополнителни висина на жените модели помага во олеснување на ахил тензија.На горниот дел е направен од Жакард мрежа и ќе удобно се вклопуваат, што овозможува воздухот да тече и да ја задржите ногата свежи како ќе се кандидира и да ја стартувате.ASICS енергетски пена формулација која обезбедува врховниот отскокнување благодарение на уникатен еластомер соединение.Exoskeletal пета контра обезбедува подобрена поддршка и создава подобри пета монтирање на животната средина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата