Фон Duprin 9947WDCEO3153 9947WDC -ЕМ 315 Сокриени VERT Род Уред за Дрво Врата, 3'

Фон Duprin 9947WDCEO3153 9947WDC -ЕМ 315 Сокриени VERT Род Уред за Дрво Врата, 3'

Това е достапна
DEN 264.00
Количината на стоката:

Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации.Производот е произведен во сад.Стандард дното latch компатибилен со latch песна прагови.Лесен и достапен вратата тела опции.Еднокреветни и двокреветни вратата апликации производот е произведен во сад.Стандард дното latch компатибилен со latch песна прагови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата