Стигнале Пергола Крошна Сенка Маска, Отворено Заштита од Сонце УВ Заштита, што се Користи за Патио Павилјон Тремот Градина, Големина Прилагодување PENGFEI (Боја : Беж, Г

Стигнале Пергола Крошна Сенка Маска, Отворено Заштита од Сонце УВ Заштита, што се Користи за Патио Павилјон Тремот Градина, Големина

Това е достапна
DEN 3780.00
Количината на стоката:

ДОБРО ИЗБРАНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : стигнале крошна покривот Донесе HDPE полиетилен со висока густина, заштита од и до 95% УВ зраци на сонцето, вашиот идеален сенка ткаенина за надворешна употреба.Светло за филтрирање, дише ткаенина олади вашиот отворено сенка простор, да Обезбеди удобно надворешна средина за вашето семејство.СТИГНАЛЕ КРОШНА ПОКРИВ : Може да се преместуваат на секоја позиција зависни од прилика и време, ви овозможува целосно да го прилагодите нивото на сонцето и сенката што вашиот отворен простор добива во текот на денот.може да се намали топлина предизвикана од сончева светлина да се задржи вашиот простор многу поладна.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Овој стилски и функционален пергола gazebo може да се користи и во станбени и комерцијални простори.Функции и на палуби, patios, градини, Двор и сите други активности на отворен простор потребна заштита од сонцето.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Стигнале крошна покрив, Вратата тока, завртка, фиксна макара, подвижен, макара, од страна на макара, Челичното јаже (Поради логистика ограничувања, ќе треба да се купи од не ' рѓосувачки челик цевки во близина на вашиот дом и внесете ги во резервираниот дупки, ве Молиме да се разбере).ГОЛЕМИНА МОЖЕ да СЕ ПРИЛАГОДИ : (Ширина x должина) Ако треба да се прилагодите на стигнале awning на една специфична големина, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви ги даде задоволително решение.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Модел : PC-06-09-3 Color : beige Shading го оценувате : 95%Димензии : ( Ширина x должина) Секоја големина може да се прилагоди според вашите потреби (поради hemming, сите dimensional tolerances +/- 5%)КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. стигнале крошна покривот ќе се направи поладна површина за вас, Вентилирани и light2. совршен за градини и патио области, собранието required3. Стигнале Сенка Крошна се користи во сите сезони, сончање, намалување на температурата, топло, УВ, Топлинска изолација, windproof PRODUCTS ВКЛУЧУВААТ : 1 x Стигнале Сенка Canopy4 x Овална вратата buckle2 x цвет кошница screws1 x фиксна pulley1 x страна pulley Moving макара (поврзани со големина)јажиња (во врска со големина) SERVICE : Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

Клучни карактеристики

Model:
PF-06-09-3
Color:
beige
Shading rate:
95%
Sizes:
( Width x length) Any size can be customized according to your needs (due to hemming, all dimensional tolerances +/- 5%)
FEATURES:
1. retractable canopy roof will make a cooler area for you, Ventilated and light :
2. perfect for gardens and patio areas, assembly required :
3. Retractable Shade Canopy used in all seasons, sunscreen, Lower the temperature, warm, UV, Thermal insulation, windproof :
PRODUCTS INCLUDE:
1 x Retractable Shade Canopy :
4 x Oval door buckle :
2 x flower basket screws :
1 x fixed pulley :
1 x side pulley :
Moving pulley (related to size) :
Wire rope (related to size) :
SERVICE:
If you encounter any problems during the installation process, please let us know and we will try our best to give you a satisfactory solution

Слични производи во категоријата