Уметност Печати Преголеми Кралот Ватенка Фрли Bedspread Лесни Мека цела Сезона Coverlet Беж Тебе Ретро Мароко Шема Топла Постелнина Утешителот Прекривки Вметнете Ќебе за ?

Уметност Печати Преголеми Кралот Ватенка Фрли Bedspread Лесни Мека цела Сезона Coverlet Беж Тебе Ретро Мароко Шема Топла Постелнина

Това е достапна
DEN 3432.48
Количината на стоката:

Пакет : 1 Постелнина Ватенка Прекумерно Кралот(116x98in=295x249cm), без перница шамс, тоа може да се користи сам или да се користат со прекривки капак.СИТЕ СЕЗОНА ЌЕБЕ : Луксузен двоен двострано крои дизајн и геометриски пораби-преку изградба на одделни полнење за да се осигура дека тоа нема да се движат и да се задржи топло.Тоа е високо-квалитетни ватенка погоден за сите сезони.На bedspread е доволно за да се задржи топло во лето/есен, и исто така можете да слој со ќебе/лист под.ДОМА ДЕКОР : Уникатен шеми за печатење на една страна и солидна боја на други, може да биде украсена било стил на спалната соба или гостинската соба, додавајќи елеганција во вашиот дом, а исто така и обезбедување на голема подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година, Св. Патрик, housewarming, и роденден.УДОБНО ВАТЕНКА : Ова ќебе има облак-како мека чувство, е пријателски за вашата кожа, нема да предизвика оштетување на чувствителна кожа, многу полесни од omforters и топло, погоден за деца, години, бебиња, деца, девојки, момчиња.ЛЕСНО НЕГА : Уредни бода подобрување на силни врски на шевовите, трајни, машина за миење со ладна вода, нежно циклус, низок собори сушење, не белење.Нема намалување, не бледнее и напукнување по перење.Во потрага за совршен Bedpread?Имаме различни големини за да го изберете.Близнаци : 64x88in(163x224cm)Целост : 82x86in(208x218cm)Кралицата : 88x88in(224x224cm)Царот : 90x102in(229x259cm)Прекумерно Кралицата : 98x98in(249x249cm)Калифорнија Кралот : 96x104in(244x264cm)Прекумерно Кралот : 98x116in(249x295cm)мек памучен материјал ќе се осигура дека ќе имаат неверојатно удобно спиење искуство.Едната страна е чиста боја минималистички геометриски, а на другата страна е отпечатен со модерни модели.Два различни стилови може да биде вклучен во волја, и постојат различни искуства.Имаме различни стилови, бои и елементи на кревет покрие обрасци да се избере, може да се купи се што е потребно за подобро да ги красат куќата.Бела, црна, розова, светло сина, црвена, зелена и така натаму.Дедо Мраз, тиква, сидро, елка, подароци, сончоглед, снешко, елен, животни, природа, итн.Исто така, ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на секојдневниот живот преку обезбедување на квалитетни производи и квалитетни услуги.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата