Били Рид Мажите Стандард Одговара Три Копчето Еден Гради Sportcoat

Били Рид Мажите Стандард Одговара Три Копчето Еден Гради Sportcoat

Това е достапна
DEN 7414.56
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 54% ПАМУК, 46% ЛЕН.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Стандард се вклопуваат еден гради спортско палто со двојно печ џебовите на градите и половината.Три копче затворање со отстранлив вистински рог копчиња.Врв lapel и една задна се пропустливи.Unlined со врзани шевовите.Били Рид три копчето спортско палто, стандарден одговара, Unlined, лесни палто со отстранлив рог копчиња и двојно пред далноводи џебовите на градите и половината.Еден гради и еден пропустливи на назад со функционирање рог копчиња на ткаенината.Потпис преданија лента со детали под јака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата