Тековната Предавателот Една Фаза Тековната Предавателот Наизменични Тековната Предавателот JD194-BS4U 0.5 Одделение Една Фаза Наизменични Тековната Предавателот 35mm

Тековната Предавателот Една Фаза Тековната Предавателот Наизменични Тековната Предавателот JD194-BS4U 0.5 Одделение Една Фаза Наизменични

Това е достапна
DEN 1358.40
Количината на стоката:

100% сосема нов и висок квалитет.Главно да се изолира мери на сегашните и напон сигнали, излез 1 или 2 аналогни сигнали или излез дигитални сигнали.Погоден за мерење еднофазен напон и струја сигнал.Мала тежина и тоа е лесно да се инсталира.Се применува на железнички монтирани инструменти, еден фаза на напон, струја мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата