LORVIES Цвет Дрво, Маслото Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Цвет Дрво, Маслото Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

Това е достапна
DEN 119.76
Количината на стоката:

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm /укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.Нашите кутии за складирање полица кошеви коцка кутии фиока организатор корпа за играчки за деца ѓубре книги.Тоа се вклопува полица добро, или како фиоки организатор отпадоци и чување на кутии со чувствува удобно допир за деца играчки магазин книги весници облека Дома,кујна, канцеларија Организаторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата