Hempz Тело Крем Слатка Ананас и Мед Диња 17 Унца Пумпа (500ml) (Пакување од 2)

Hempz Тело Крем Слатка Ананас и Мед Диња 17 Унца Пумпа (500ml) (Пакување од 2)

Това е достапна
DEN 780.00
Количината на стоката:

Смирување на хидратација : ананас и мед диња екстракти состојба, омекне, и хидрат вашата кожа.Масло богато : коноп семе и јојоба семе се комбинираат со шеј путер да се збогати, лекува, па дури и тонот на кожата.Витамин поттик : витамини а и е помогне да го надополнува и негуваат кожата, додека за заштита од слободните радикали.Мека тен : нашата чудо нафта мешавина на етерични масла се врати на вашите skinâ€s влага бариера.Вегетаријанската : крем е 100% вегетаријанци, и слободни од paraben, глутен, и THC.Hempz Билни Тело Крем, Слатка Ананас & Мед Диња, 17 fl мл (2 парчиња).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата