3ZH Триумф Зима Кадифен Руно Поставата Количка Потоплите Покрие Тркала Стол Ќебе за Пациенти Постари Тркала Стол Ќебе

3ZH Триумф Зима Кадифен Руно Поставата Количка Потоплите Покрие Тркала Стол Ќебе за Пациенти Постари Тркала Стол Ќебе

Това е достапна
DEN 698.40
Количината на стоката:

Универзален Дизајн : Луксузни Руно Обложување,Водоотпорен Надворешната Школка,Целосна Должина Лесно Прстен-Се Повлече Патент Цел Да Се Вклопи Во Повеќето Рачни Колички.Екстра големи патент за лесен пристап.ГОЛЕМИНА : 130x65cm.Одговара на сите рачен и електричен инвалидски колички.Може да се мијат, дехидрирани, или со рака-мијат и во машина за миење.Имајте Количка Корисникот Топло : Извонреден Начин За Да Биде Удобно И Топло, Додека Седи Во Инвалидска Количка,За Топлина И Удобност При Користењето На Инвалидска Количка.Совршен за Секоја Сезона : Зима, пролет, лето или есен оваа супер меки количка потоплите покрие ќебе ќе биде вашата секој ден одат на парче, Совршен за секоја сезона, особено во зима.Лесно да се Вклопи Универзален Дизајн : Лесно да се вклопи во секунди, без потреба да се излезе од стол.Може да се постави од страна на корисникот за да им помогне на самостојно живеење, каде што е соодветно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата