Американската Чекан AM14BZXFG Бронза Санка Чекан

Американската Чекан AM14BZXFG Бронза Санка Чекан

Това е достапна
DEN 7905.60
Количината на стоката:

100% САД го Направиле.Не-предизвика.Повеќето трајни чекан.Пакет Димензии : 32" L x 8" W x 8" H. Американски Чекан AM14 BZXFG Бронза санка со чекан НЕМА да успее Kevlar засилен fiberglass месо тело и перница ergo зафат.Американската Чекан е горда да биде најголемиот и најстариот производител на само 100% САД Направени индустриски чекан линија во светот.Патентирана за дизајн и инженерство за врвна безбедност.Ние исклучиво производство стотици различни метални работи чекани за секој може да се замисли апликација, и сите наши чекани се не-marring.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата