Amantii 14-Парче Влезете во Собата со Дизајнер Медиуми Комплет - ДИЗАЈН-МЕДИУМИ-14PCE

Amantii 14-Парче Влезете во Собата со Дизајнер Медиуми Комплет - ДИЗАЈН-МЕДИУМИ-14PCE

Това е достапна
DEN 4665.60
Количината на стоката:

Декоративни медиумите за полнење.Дизајниран за употреба со електричен firepalce.Вештачко дрво влезете во собата.Парче големини се разликуваат.РУСТИК-14 Парче Влезете во собата со делукс медиуми : камења, камчиња, црна оган стакло, жар.На Amantii 14-Парче Влезете во Собата со Делукс Медиуми Комплет нуди додаток за вашиот електричен камин.Овој комплет дава вашиот камин изглед потсетува на традиционалните дрво за горење камин.Вклучува 14 парчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата