Сојузничките Месинг CV-1TBG-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Крпа Бар и Groovy Акценти Стаклена Полица, Мат Црна

Сојузничките Месинг CV-1TBG-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Крпа Бар и Groovy Акценти Стаклена Полица, Мат Црна

Това е достапна
DEN 321.60
Количината на стоката:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно. 5-во x 22-во x3/8-во дебело стакло.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Додадете една убава фокусна точка за вашиот бања со овој елегантен и функционална стаклена полица.Оваа чиста современ дизајн со акрил акценти ќе комплимент вашиот декор.Тоа е елегантен галерија железнички, исто така, работи да се задржи вашата предмети безбедна на полица.Крпа бар под е совршен компонента за бесење рака крпи.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.На Clearview Колекција карактеристики акрилик допира врежана во дизајнот за да додадете а забава, модерен допир и избор на четири дизајни за да се вклучат во хардвер.Како месинг, акрилик е добро прилагодени за влажна бања средини.За разлика од други пластични маси, тоа нема да жолта или исчезнат со текот на времето, е отпорно на гребење, и нема да магла нагоре.Со квалитети како овие, голем дел од оваа колекција карактеристики туш вратата хардвер вклучувајќи го и back-to-back туш вратата повлекува и туш вратата крпа барови.Вие исто така ќе најдете еднокреветни и двокреветни крпа барови и скала крпа барови со акрил барови.Други standout Clearview карактеристики се оние детали : мазна, жлеб, извртени, или украсени модели на хардвер прстени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата