SoGuDio Мали Огледало Шминка Огледало,Нордиските Спалната соба Десктоп HD Десктоп Огледало 360° на Ротација Круг Ковано Железо Облекување Маса Креативни Златна Огледал

SoGuDio Мали Огледало Шминка Огледало,Нордиските Спалната соба Десктоп HD Десктоп Огледало 360° на Ротација Круг Ковано Железо Облекување

Това е достапна
DEN 782.40
Количината на стоката:

Зголемена High-Definition:Двете страни ефект се идеални за секој примена на шминка, носење на контактни леќи и веѓа tweezing, бричење, косата, лицето за нега или примена на маскара. *Огледало шминка Оваа суета огледало е погодна за сите мебел и добра додатоци за украсување на мебел.Ние гарантираме дека ви се допаѓа оваа огледало. *Материјал : метал, стакло, големина : 30cm, 34cm, 38cm. *Дебела ковано железо рамка, висока температура на печење процес, не исчезнува, не е лесно да се наслика, анти-оксидација, едноставна кружни дизајн. *360 степен ротација + десктоп дизајн, удобно, удобен, практичен, еластична knob дизајн, лесен и удобен.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА и Широко се Користи:Го Зголемува запалени Шминка Огледало е одлична идеја за подарок, Мајчината ден, сестри, сопруги, девојки, шминка уметници.хотел, приватни автомобили и патување.Опис на производот:Големина : 34cm Опис на Производот:прекрасен квалитет слободен стои огледало идеален за бричење или примена на make up.Целосно прилагодливи за позиција за да се обезбеди најдобри можни одраз во сите осветлување conditionsspecification : Име на Производ : Ѕид монтирани mirror Material : метал, glass Size : 30*47cm, 34*57cm, 38*67cm Style : Nordic Applicable прилики : дневна соба, спална соба, бања, соблекувалната, итн.достави : 1 × шминка mirror1 × manual Product manual If имате прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купи со доверба.100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако сакате да имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Product Name:
Wall mounted mirrorMaterial
If you have any questions about this product, please contact us and we will reply you within 24 hours. Buy with confidence. :
100% SATISFACTION GUARANTEE - If you would have any questions, please feel free to contact us. :

Слични производи во категоријата