F Fityle 3мм/6mm Метал Перфоратор Рака Хартија Удар Една Дупка Scrapbooking Papercraft Алатка - 3мм

F Fityle 3мм/6mm Метал Перфоратор Рака Хартија Удар Една Дупка Scrapbooking Papercraft Алатка - 3мм

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

* Совршена за удирање со едноставни форми во занает проекти за двете функционална и декоративни цели. * 8 Листови Удар Капацитет. * Рачни хартија удар за да се направи една дупка. * Сосема нов и висок квалитет. * Мини големина, преносни, лесно да се носат и да работат.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет. - 8 Листови Удар Капацитет - Рачни хартија удар за да се направи една дупка. - Мини големина, преносни, лесно да се носат и да работат. - Совршени за удирање со едноставни форми во занает проекти за двете функционална и декоративни цели - Size : Прибл. 130x57x11mm / 51x22x4.33inches - Материјал : Metal Package Вклучува : 1 Парче Рачни Удар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата