MLB Сиетл Морнарите Шарм

MLB Сиетл Морнарите Шарм

Това е достапна
DEN 198.96
Количината на стоката:

Официјално лиценцирани MLB производ. 3/4 инчи круг шарм.Вклучува скок прстен.Лесно придава на мноштво на производи.Совршен подарок идеја.Индивидуални MLB шарм со челична подлога и тим амблем се совршени за ѓердани, шарм нараквици или се креативни и се откажам од нив purses, телефони или нешто што сакате да го прикажете вашиот тим гордост на.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата