Ехо Парк Хартија Ехо Парк Мрачно Двострано Cardstock 12X12 Mauve Точка W/Златна Фолија

Ехо Парк Хартија Ехо Парк Мрачно Двострано Cardstock 12X12 Mauve Точка W/Златна Фолија

Това е достапна
DEN 1819.20
Количината на стоката:

Еден забавен и единствена прилог на вашиот труд изработка на проекти!овој пакет содржи 25 12 X12 инчен двострано листови (сите 25 листови се идентични).Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Quilled креации-quilling хартија.Овој пакет содржи педесет 17in ленти од 1/8in широк киселина слободни quilling трудови.Достапни во различни бои : секој се продава одделно.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата