Мелење тркало Дијамант Мелење Тркала Диск резби во Дрво Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамички Сечење Диск алат Дијамант Мелење Тркала

Мелење тркало Дијамант Мелење Тркала Диск резби во Дрво Диск Сад Форма Мелење Првенство Бетон Гранит Камен Керамички Сечење Диск

Това е достапна
DEN 1443.60
Количината на стоката:

Обезбедува брз материјал отстранување, заштеда на време и напор, погоден за резба работа, нема да го оштети дрво и гума.Не се користи само на не-метални материјали, погоден за дрво и други материјали.Одговара за агол мелница и тоа е лесно да се работи на тоа.Обезбедува парична казна површина која е погодна за минимална пескарење потоа.Овој квалитетен материјал е висока температура отпорни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата