Dial Професионални 99795CT Антимикробна Пенење Рака Мие, Оригиналниот Мирис, 1gal. (Предмет 4)

Dial Професионални 99795CT Антимикробна Пенење Рака Мие, Оригиналниот Мирис, 1gal. (Предмет 4)

Това е достапна
DEN 140.16
Количината на стоката:

Супериорен микроб-убиство; супериорен mildness.Неспоредлив во нејзината ефикасност во убиството патогени.Противалергиски формула е одличен за чести миењето на рацете.Пени веднаш и може чисто за здрава и чиста.Антибактериски пенење рака сапун нуди чувствувате микроб-убие и супериорен mildness.Dial Комплетна Професионална покажа повисоки вкупни нивоа од микроб намалување во споредба со другите антимикробна пенење и течни сапуни, па дури и против антибиотски-резистентни микроорганизми како што се болница-acquired MRSA, на заедницата-стекнати MRSA, и VRE.Тоа беше неверојатен во нејзината ефикасност во отстранување на овие патогени.Противалергиски формула е одличен за чести миењето на рацете.Светлината и нежни, тоа пени веднаш и може чисто за здрава и чиста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата