Changeshopping Тебе Боја тај-боја за Печатење Т-Маица за Жените,Лето Повик Краток Ракав Tee Блузи Кошула

Changeshopping Тебе Боја тај-боја за Печатење Т-Маица за Жените,Лето Повик Краток Ракав Tee Блузи Кошула

Това е достапна
DEN 67.68
Количината на стоката:

Полиестер,Spandex,Rayon.Се повлече На затворање.Не Кајгана.Материјали : 60% Полиестер,35% Rayon,5% Spandex.Супер Мека Ткаенина,Folwy и Лабави.Карактеристики : Симпатична Смешно Лето Без Ракави Плажа Резервоарот Блузи,Тинејџерски Девојки Мода Обичните Одмор Секојдневен Лабава Мускулите Тренингот Tee Кошули,Жените Солидна Основните Плажа Јога Резервоарот На Врвот Вест Блуза.Повод : стилот на ова парче е толку шик, едноставен, практичен и додворувања.Тоа го прави голем врвот за било кој празник прослави, вклучувајќи го и Денот на Независноста, Божиќ, но, исто така, на повеќе наврати, како ритуал дневно, забава, работа, свадба, саем, коктел, одмор,престој дома, на училиште, на плажа, во канцеларија, ноќен клуб или враќањето дома.Answer : ___________________________ Note : не кајгана.Висат сува.Пегла на ниска топлина.Нема намалување.врвови за leggings за жените блузи, за жени трендовски кошули за жените dressy секојдневен харди брат персоналните про клуб најдобри кобра роденден полиестер Bodysuit Чипка Bodysuit Црна Долг Ракав Црвено Жените надворешниот банки супермен ракави рик црна најдобри долна облека во стилот на бетмен ден лого. ❉❉Големина на Табелата ❉Големина : S Биста : 96cm/37.80" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 67cm/26.38" ❉Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 68cm/26.77" ❉Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 69cm/27.17" ❉Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 70cm/27.56" ❉Големина : XXL Биста : 112cm/44.09" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 71cm/27.95" Опис на Производот : ❉❉Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на производот пред купување.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка при мерење поради прирачник за мерење. ❉❉Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. ❉❉Добри Услуги на Клиентите : ако имате некои проблеми со квалитетот,можете да не контактирате во секое време!Ние секогаш ќе ви понуди задоволни решение, најдобра услуга!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата