RZM Hynet Јаже Мрежа Пребивање, Детската Заштита, Безбедност Ограда Качување Ткаени Јаже Камион со Приколка Карго Пребивање Treehouse Птици се Искачи Оркестарот Миленици П

RZM Hynet Јаже Мрежа Пребивање, Детската Заштита, Безбедност Ограда Качување Ткаени Јаже Камион со Приколка Карго Пребивање Treehouse

Това е достапна
DEN 1996.80
Количината на стоката:

★Безбедност нето жица со дијаметар од 8ММ (0.31), мрежа проред 10 CM(3.93).На заштитна мрежа може да се прилагоди на мрежа растојание и боја сакате, ве Молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас. ★Коноп јаже качување нето парична Казна рачно изработени ткаење, зајакната, на сила е дури, влечење на сила е силна, сончање професионални knotting, мулти-влакно ткаење, направи јаже потрајни, имаат силно влијание отпор. ★дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување сместите удобно. ★безбедност на децата ограда нето обезбедува безбедно игри средина за деца,јаже нето исто така, може да ефикасно да се спречи децата глави, телото преку песната и здрав за внатрешна и надворешна балкон по скалите за да се осигура безбедноста на децата. ★Мултифункционален коноп јаже мрежа е погоден за сите видови на сцени, вратата и прозорецот за ходници, скали, балкони, огради, јасли, кафези за домашни миленичиња, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, пејзаж огради, надворешните ѕидови, заштита на растенијата мрежи.ЗАШТИТА НЕТО КАРАКТЕРИСТИКИ★јажето нето-е лесно да го инсталирате, со поврзување на железо или дрвени огради, прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна балкони★Ова трајни безбедност нето обезбедува безбедно игри средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно★Декоративни коноп нето користи еколошки материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема влијание врз здравјето на вашето дете★може да се намали на јажето во форма и големина сакате, и трајност на нето-не ќе бидат погодени★Инсталирате јаже нето за вашето дете да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони и прозорци.Заштитете го вашето бебе и домашни миленици безбедно??Нашата продавница има различни стилови на безбедност на мрежи на чекање за вас да се купат.Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор??БЕЗБЕДНОСТ TIP1.Поради различни средина и светлина интензитет кога правите фотографии, безбедносна мрежа може да биде некои хроматските аберации, но во разумен range2.Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата