WSZJJ 1Pc Виткање Чевли Рек Складирање Полица Чевли Организатор Носителот Под Кревет Складирање Рек Кабинет Организатор Домаќинство Дребулии Полици (Боја : A)

WSZJJ 1Pc Виткање Чевли Рек Складирање Полица Чевли Организатор Носителот Под Кревет Складирање Рек Кабинет Организатор Домаќинство

Това е достапна
DEN 9309.12
Количината на стоката:

Материјал : ПП.Тип : Број На Закачалка.Стил : едноставна.Оваа пластовидно чевли решетката е одличен начин да се вредни над подот.На проширување со чевли решетката е изградена на обложен челик и strengh пластика на страни.Идеални за чување чевли.Заштедете повеќе простор во кабинети.Материјал : ПП+ ' Рѓосувачки Челик.Големина на : 39.2*23.8*15.5 CM.Боја : Црна/Бела.Стил : едноставна.Применливи место : дом.Пакет се вклучени : 1*Чување Рек".Оваа складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата