Fogner Електрични Нога Callus Смена USB Полнење Нога Датотека Тешко Кожата Смена Педикир Алатки Електронски Callus комплет за Испукани Потпетици и Мртвата Кожа со 2 Ролери Гл

Fogner Електрични Нога Callus Смена USB Полнење Нога Датотека Тешко Кожата Смена Педикир Алатки Електронски Callus комплет за Испукани

Това е достапна
DEN 1180.80
Количината на стоката:

Електрични нога тешко кожата смена ролери може да 360 степени ротирачки за автоматски да го отстраните нога пета испукана, сува, тешко мртвите и дебела кожа, calluses лесно во минути за подмладување на ногата, што го прави мазна, здрава, уживајќи брзо, безболно нога нега.Електрични педикир тешко подножјето кожата смена имаат 2 брзина, 2000x/min Ниска брзина за деликатна кожа, 3000x/мин висока брзина е погодна за тврдоглави дебел и тврд/мртвата кожа.Едно копче операција за да ја изберете брзината што треба.Можете да притиснете на страна копчето за да го смените мелница глави, како што треба.По користење на електрична мртвите кожата нога смена, можете да го отстраните мелење главата да ја мијат или користете чиста четка за чистење.Ви даде долготраен, мека, свиленкаста мазни стапала без да потрошите многу пари за да го направите нога нега на салон за убавина.На лесни електрични нога callus смена има USB полнење дизајн го прават многу лесен за полнење & носат.Преносни за дома, на патување, идеален за спортисти, мајка, сервисен персонал, висока пета љубовници, наставниците или некој со мртвите/хард/сува нозе.Конвексни-криви ролери дизајн, токму стигнат до callus површина, Монтажни ролери се направени од издржлив и екслузивно квалитет на минерални материјали за да трае подолго.Тоа може да се повеќе easliy да ги отстраните мртвите/хард/сува кожа од прирачникот нога file Specification : име на Производ : Полнење електрични pedicure Charging : USBCharging време : 4-5 HCharging струја : 500 MACharging напон : DC5 VBattery капацитет : 2200m Ah Работно време : 1-2 HColour : Сина , Orangepacking листа : 1*Host2*мелење head Thank вие почитувани за заштитнички продавница, ако имате било какви прашања, јас ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Product name:
Rechargeable electric pedicure
Charging:
USB
Charging time:
4-5H
Charging current:
500MA
Charging voltage:
DC5V
Battery capacity:
2200mAh
Working hours:
1-2H
Colour:
Blue , Orange
packing list:
1*Host :
2*grinding head :
Thank you dear for patronizing the shop, if you have any questions, I will get back to you within 24 hours. :

Слични производи во категоријата