На доградба на акрилни Нокти за Полнење за Почетници Акрилик Прав и Течност Set 6 Бои, Сјај во Прав за на доградба на Акрилни Нокти Четки Помине Уметност Украси Лажни ?

На доградба на акрилни Нокти за Полнење за Почетници Акрилик Прав и Течност Set 6 Бои, Сјај во Прав за на доградба на Акрилни Нокти

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Сите-во-Едно доградба на Акрилни Нокти за Полнење : Ова доградба на акрилни нокти комплет содржи 3 бои основни акрилик во прав (јасно розова бела), 30 ML акрилик течност, 6pcs сјајот во прав, лажни нокти совети, 20pcs помине форма, ноктите decals и помине уметност tools.Професионални акрилни нокти комплет наместен со се што ви треба. 3 Акрилни Бои во Прав : На акрилик прав е направен од здрава состојка, не-токсични со слаб мирис, можете да го користите акрилик во прав за да степен нокти или да се направи 3 D цвеќиња.Тоа не треба да се излечи со светилка,погоден за професионални и стартер.Акрилик Мономер Течни : 30ml професионални акрилни течност е формулиран со УВ стабилизатори за да се обезбеди боја јасност и да се спречи yellowing или dulling, создавање фантастична кристал ефект брзо во собна температура.Тоа може да се обезбеди извонреден сјај, без потреба од буквар.Сјај во Прав & Rhinestones : Постојат 6 различни бои на сјајот во прав за да се направи вашите нокти искра. 2 ќеси на ноктите rhinestones, да ви помогне да се создаде уникатен и сјајна нокти продолжување или ноктите резба стил, направи што повеќе енергична и шармантна.Услуги на клиентите : ве Молиме прочитајте на доградба на АКРИЛНИ НОКТИ КОМПЛЕТ Настава за повеќе детали.Ние и ветуваме да им обезбеди на сите наши клиенти со одлични производи и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем во текот на користење на доградба на акрилни нокти за полнење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата