Нова Рамнотежа на Жените Направени во НАС 990 V5 Патики

Нова Рамнотежа на Жените Направени во НАС 990 V5 Патики

Това е достапна
DEN 3309.84
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% Кожа, 50% Синтетички.Направен во САД.Гумен ѓон.Наследство Стил : На 990v5 е исконски патики, изграден со pigskin и решетката горниот во класичен работи силуета, дизајнирана да изгледа неверојатно било каде од утринските часови се кандидира на пистата.Поддршка Одговара : Потфат на, секаде каде што денот те носи, со Нова Рамнотежа 990v5 начин на живот чевли.На ENCAP midsole комбинира лесни пена со трајни полиуретан rim да ги достави сите-ден поддршка.Помага во Заштита Глуждови : наменет за сите-ден удобност, овие секојдневно трчање од Нова Рамнотежа, исто така, вклучуваат dual-густина јака пена што нуди поддршка и удобност на вашите глуждови.Изградена Минатата : Овие Нова Рамнотежа секојдневен чевли се дизајнирани со трајни разнесени гумени outsole дека се залага за секојдневно носење и помага да се обезбеди удобност во секој чекор.Направени во САД : Произведен во САД за во текот на 75 години и претставуваат ограничен дел од НАС продажба, Нова Рамнотежа НАПРАВЕН е премиум збирка што содржи домашни вредност од 70% или поголема.Со наследство што се протега во текот на три децении, овој безвременски одат-да поставува индустриски стандард.Дизајниран без компромис, на 990v5 мешавини совршена комбинација на амортизирање и стабилност.Резултат : за чевли што изгледа и се чувствува толку добро на вашиот утро се кандидира како што тоа го прави на пистата.На Направени во САД 990v5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата