Eyebolt,1-8,1-13/16In,со Рамо -6 Пакет

Eyebolt,1-8,1-13/16In,со Рамо -6 Пакет

Това е достапна
DEN 5492.64
Количината на стоката:

Eyebolt,1-8,1-13/16 In,Со Рамо -6 пакет.Око Болт, Систем на Мерење Инчен, Eyebolt Тип Со Рамо, Материјал Челик, Заврши Цинк, Нишка Големина 1 Во.-8, Нишка Должина 2 во 1/2, месо тело Кол. 1 во, месо тело Должина 2 во 1/2, Рамо Кол. 1.50 во 1.62 во, Рамо Должина 0.38 во 0.44 во Око Внатре Кол. 1 13/16 во Око Надвор Кол. 3 9/16 во вкупна Должина 6.44 да 6.88 во, Работат Оптоварување Граница 9,000 lb.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата