Крокодил Платно за Индустриски средства за Чистење Брише - Посилниот Полесен Начин да се Намали Преку Маст, Масло, и Лепила за Раце, Алатки, Опрема, и Повеќе - 100 Гиган

Крокодил Платно за Индустриски средства за Чистење Брише - Посилниот Полесен Начин да се Намали Преку Маст, Масло, и Лепила за Раце,

Това е достапна
DEN 1689.60
Количината на стоката:

ПОВЕЌЕ ЕФЕКТИВНИ, ПОВЕЌЕ ВРЕДНОСТ : Овие џиновски 15" x 10" облека се дизајнирани да чистење и апсорбира, што значи дека треба помалку брише да се исчисти истите хаос.Ако ви треба повеќе од една избрише за хаос што треба да се движат за да Крокодил Крпа.НЕМОЈТЕ САМО ДА СЕ ЧИСТИ.НАПАД : Дизајнирани да го распушти и апсорбира маст, масло, боја, мастило, caulk, лепак, и автомобилската мензи во вистинската работа средини.Нашите брише остане влажна подолго и функција супер тешка тешки-должност да се изгради.РАКА БЕЗБЕДНО : Нашата брише се dermatologically тестирани и исполнет со алое и витамин Е да се биде безбеден за раце додека јадат низ маснотии и масло.Секој крпа за еднократна употреба ќе останат влажни надвор пакет за повеќе од еден час.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ БРЗА АКЦИЈА : Ние користиме уникатни ниско пенење degreaser формула која е безбедно за скоро било која површина.Одлично за пластика, винил, метал, дрво, кожа, фитнес опрема, теписи, бамбус, ткаенини, и повеќе.НЕМА ПОВЕЌЕ WIMPY БРИШЕ : Овие преголеми крпа брише не се само тешко на мензи, тие се неверојатно силна.Крокодил Платно е дизајниран да биде над 4x поефикасни од стандардните избрише.Секој пакет содржи 100 алкохол слободни брише.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата