(200 компјутери) M6-1.0 Х 40mm, DIN 938, Метрички, Двојно-Заврши Студ со Обична Центар, Завртка-во Крајот 1.0 Х Дијаметар, А2 Нерѓосувачки Челик

(200 компјутери) M6-1.0 Х 40mm, DIN 938, Метрички, Двојно-Заврши Студ со Обична Центар, Завртка-во Крајот 1.0 Х Дијаметар, А2 Нерѓосувачки

Това е достапна
DEN 7730.88
Количината на стоката:

Двоен-заврши studs се користи за да се приклучат делови кога гром или вртете ја главата не е опција.А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : M6 Thread Теренот : 1.0 Должина (Номинална) : 40mm Category : Двоен-Заврши Студ со Обична Center System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Завртка-во Крајот 1.0 Х Diameter Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 938 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата