YKZBB Цртан филм Перница Ватенка со Двојна употреба Мулти-Функција Автомобил Материјали Троседот Перница Климатизација Ќебе 3 во 1 (Боја : Жолта)

YKZBB Цртан филм Перница Ватенка со Двојна употреба Мулти-Функција Автомобил Материјали Троседот Перница Климатизација Ќебе 3 во

Това е достапна
DEN 3171.12
Количината на стоката:

Руно.Се водат руно ткаенина, густа и мазна на допир, кожата-friendly и удобен, без иритација на кожата.Патент дизајн, патент е мазна, и ќебе може да бидат земени за лесно чистење.Falai руно ќебиња се меки и удобни, и подебели од слични ќебиња на пазарот.Топло вашите раце : Постојат две мали џебови на страна за да ви даде топол придружник во текот на зимата.Погоден за сите видови на сцени, облик е мека и симпатична, нека твоите очи прегратка сладост од моментот кога ќе го видите тоа.Производ параметри:име на Производ : Мултифункционален перница/климатизација blanket Fabric : Рашири кристал velvet Filling : долу cotton Product големина : Фрли перница 20*50cm, ќебе 1*1.7 cm Color класификација : розова, жолта, gray Stretch руно ткаенина, густа и мазна на допир, кожата-friendly и удобен, без иритација на кожата.Патент дизајн, патент е мазна, и ќебе може да бидат земени за лесно чистење.Falai руно ќебиња се меки и удобни, и подебели од слични ќебиња на пазарот.Топло вашите раце : Постојат две мали џебови на страна за да ви даде топол придружник во текот на зимата.Погоден за сите видови на сцени, облик е мека и симпатична, нека твоите очи прегратка сладост од моментот кога ќе го видите тоа.Пакет се Вклучени : 1 * Мултифункционален перница/климатизација ќебе забелешка : Поради различни светлина и екран, бојата може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата