Електрични Педикир Алатка, Дланки Големина Електрични Нога Датотека, Удобно, Безбедно Не е Водоотпорен Нога Нега за Мртвите Кожата

Електрични Педикир Алатка, Дланки Големина Електрични Нога Датотека, Удобно, Безбедно Не е Водоотпорен Нога Нега за Мртвите Кожата

Това е достапна
DEN 964.56
Количината на стоката:

Adsorb прав генерираат за време на употреба, и е adsorbed во чистење на сунѓерот.Прашина складирање отпадоци и мелење на главата може да се чистат одделно (глава чистење, телото не е водоотпорен).Три видови на мелење глава се достапни за лесно отстранување на подножјето calluses : парична казна кварц мелење главата е погодна за мртвите кожата; Среден ред кварц мелење главата погоден за calluses; Крупни кварц мелење главата е погодна за дебели calluses.Две брзини може да се прилагоди : нискиот степен на пренос е за 1700 RPM и висок степен на пренос е за 2000 RPM.Палмите, големина, лесен и удобен за носење кога патуваат, удобно да се одржи и да го користите.Функција : 1. Adsorb прав генерираат за време на употреба, и е adsorbed во чистење на сунѓерот.2. Три видови на мелење глава се достапни за лесно отстранување на подножјето calluses : парична казна кварц мелење главата е погодна за мртвите кожата; Среден ред кварц мелење главата погоден за calluses; Крупни кварц мелење главата е погодна за дебели calluses.3. Две брзини може да се прилагоди : нискиот степен на пренос е за 1700 RPM и висок степен на пренос е за 2000 RPM.4. Палмите, големина, лесен и удобен за носење кога патуваат, удобно да се одржи и да го користите.5. Прашина складирање отпадоци и мелење на главата може да се чистат одделно (глава чистење, телото не е водоотпорен).Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Електрични Педикир Tool Material : ABS Работата : Впие нозете за да го ублажи cutin на нозете пред да ги користите, а потоа користете го massager, конечно чистење на нозе и се применуваат lotion Battery Капацитет : 1000mah Charging Време : 3 hours Working Часови : Повеќе од 60 minutes Size : Прибл. 93 x 61mm / 3.7 2.4 x in Waterproof Оценка : IPX4 Rated Моќ : 7 WPackage Листа : 1 x Електрични Педикир Tool3 x Мелење Главата (1 е инсталиран на алатката тело стандардно)1 x USB Кабелот 1 x Чистење со Четка 1 x Лак Форма Клип 1 x Сунѓерот Заптивка .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата