BGA Флеш Тестирање Програмер Адаптер, ALLSOCKET[BGA739,0.4 MM Теренот]BGA Пакет приклучоци со 0.4 mm или Неправилни Теренот Clamshell Читателот(ALLSOCKET-BGA739-C-0.4)

BGA Флеш Тестирање Програмер Адаптер, ALLSOCKET[BGA739,0.4 MM Теренот]BGA Пакет приклучоци со 0.4 mm или Неправилни Теренот Clamshell

Това е достапна
DEN 1864.80
Количината на стоката:

ALLSOCKET-BGA739-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата