за BMW X3 X4 Х5 X6 2013 2014 15 16 17 18 19Car Загрева Широк Агол Крило Огледало Стакло

за BMW X3 X4 Х5 X6 2013 2014 15 16 17 18 19Car Загрева Широк Агол Крило Огледало Стакло

Това е достапна
DEN 2064.00
Количината на стоката:

@1. Оваа rearview огледало стакло е направен од високо-квалитет на материјали, тие се професионално дизајнирани и може да се користи како директна замена. @2. Автомобил на ретровизорите може да ви обезбеди со пошироко видно поле, совршено се реши слепи точки, и да ви помогне да се вози безбедно. @3. Јасно огледало ви обезбедува со јасна визија во врнежлив или нејасна дена, анти-отсјај, анти-магла, и да се подобри возачки безбедност во текот на ноќта. @4. Оваа земја-view огледало може да го замени вашиот оштетен задни-view огледало стакло.Страничниот ретровизор е дизајниран како директна замена за да се обезбеди точни одговара и може да се инсталира без промена. @5. Услуга : ве Молиме потврдете го вашиот модел пред ставање на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме e-mail нашата служба за корисници, што ќе се реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата