AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Таблета Покритие за Huawei М5 10.8/М5 Про,Деца со Полно Тело, Shockproof Таблета Случај со Рака на Рака/Рамо, Рака Ротирачки Потпирач (Б?

AHUOZ Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави Таблета Покритие за Huawei М5 10.8/М5 Про,Деца со Полно Тело, Shockproof Таблета Случај

Това е достапна
DEN 403.20
Количината на стоката:

Компатибилност : САМО за Huawei М5 10.8/М5 Про.НЕ се компатибилни со сите други модели.Ве молиме проверете го бројот на моделот на задната страна на вашиот таблет пред да купите.ЗАБЕЛЕШКА : Ако примите погрешна големина заштитни случај , ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви ги даде задоволително решение.Напредни 3 слоеви школка структура обезбедува целосна уред покриеност,со слој за апсорпција на силиконски надворешната школка и 2 слој комбинација на хард засилен внатрешна PC школки да се обезбеди највисок заштита. 360 степени rotatable потпирачот нуди оптимална позиција за пишување или гледање; Ергономски и удобно назад справи ви овозможува да зафат вашиот таблет безбедно и стабилно со една рака, грижете се-слободни од намалувањето тоа.Прилагодливи Рамо, Рака : преносни рамо, рака ви помага да го носи вашиот таблет погодно кога сте на работа, на патување или на отворено.Тоа може да биде прикачена на секое две дупки во PC покритие да го носат вашиот уред вертикално или хоризонтално како гласник торба, дури и би можеле да се откажам зад главата остатокот на столче или каде сакате.Прецизно Сечење : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот. 3 Во 1 Тешки Солиден Полно работно тело Кожа : Овој хибрид на оклоп defender пластични три слоеви nonslip шок доказ dropproof браник таблета случај покрие обезбедува целосна тело за заштита против било кој тип на случаен пад.Идеален за деца и деца, вклучувајќи ги и момчиња и девојки.Прилагодливи/ Отстранлив Рамо Strap The Случај рамо појас е прилагодлива и се отстранува.Вашиот Таблет може да се slung дијагонално или slung преку едно рамо.Се откажам зад столче за поудобно работа/гледање видео/видео разговор/забава.рака strap360° Rotatable/ Прилагодливи Рака Strap Stretchable Рака за Рака, лесно и удобно да се користи.360 степени Rotatable се Справи обезбедува мулти-агол на клиентите искуство.На прилагодливи рака на рака обезбедува удобен начин да се одржи во вашиот случај со една рака удобно.360° Rotatable Kickstand The потпирачот е продолжен, тоа може да се ротира 360 степени со плочата за да се постигнат различни стојат агли.Гледање ангел : Идеални за гледање видеа и патување.Снимање ангел : Идеални за конференции.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата