RYMNT Минимална Тренингот Ракавици,Краток Микро Дигање Ракавици Зафат Влошки со Целосна Дланка Заштита & Дополнителна Потпора за Мажи Жени Кревање,Салата,Крстот Обу?

RYMNT Минимална Тренингот Ракавици,Краток Микро Дигање Ракавици Зафат Влошки со Целосна Дланка Заштита & Дополнителна Потпора за

Това е достапна
DEN 2376.00
Количината на стоката:

МИНИМАЛИСТИЧКИ ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Ова Губење на Кревање Ракавици со ПОЛОВИНА ПРСТ & КОМПАКТНА големина на ДЛАНКА дизајн може да понуди повеќе флексибилен, дозволете им на вашите раце да се чувствуваат слободно додека сеуште обезбедување на заштита каде што ви треба најмногу.Исто Така, Јаболко Се Види Пријателски.ЦЕЛОСНА ДЛАНКА ПЕНА ПОМЕСТЕНА & АНТИ-се ЛИЗГА на ЗАФАТ ЗАШТИТА : Овој микро тренингот ракавица покрива целата дланка и на прст на рака.На силиконски костец зголемена контрола& мобилност, која counteracts испотени, расцепен и лизгава раце.Резултатот го штити рацете од calluses и искинати, го намалува триењето непријатност за сите.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА & ВЕНТИЛИРАНИ ДУПКА ДИЗАЈН : Прилагодлив кука и јамка околу рака затворање дизајн за лесно вклучување / лесно надвор и нуди удобност одговара.На Дише вентилирани дупка на грбот на рака го подобрува струење.СОВРШЕН ОПРЕМА ЗА САЛАТА : Јаже маратон, брадата, ups-от, се повлече и прозорци, bodybuilding, deadlifts, тегови, литургија бел класи, крстот обука, фитнес вежби, обуки, воени вежби. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако За Било која Причина Не Ви е Апсолутно Љубов на Вашиот RYMNT Кревање Ракавици.Само се Вратат на Него, И Ние ќе Рефундирање на Секој Денар (Или Замена на Тоа, Ако Постои Проблем).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата